Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 285,00 m², oferta nr WIL804109

2 900 000 zł

10 175 zł /m²

Rata 13 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Białozora

Dom i rezydencja 285,00 m², oferta nr , WIL804109, Warszawa, Białozora
WIL804109 - zdjęcie nr 0
WIL804109 - zdjęcie nr 1
WIL804109 - zdjęcie nr 2
WIL804109 - zdjęcie nr 3
WIL804109 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 285 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

285,00 m²

Powierzchnia działki:

973,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1987