Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 103,00 m², oferta nr 163760227

749 000 zł

7 272 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Zachód Nieruchomości Adam Zawada

Droszków

Dom i rezydencja 103,00 m², oferta nr , 163760227, Droszków
163760227 - zdjęcie nr 0
163760227 - zdjęcie nr 1
163760227 - zdjęcie nr 2
163760227 - zdjęcie nr 3
163760227 - zdjęcie nr 4
163760227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

103,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025