Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 397,00 m², oferta nr R4289548

10 823 394 zł

27 263 zł/m²

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, El Chaparral

Dom i rezydencja 397,00 m², oferta nr , R4289548, El Chaparral
R4289548 - zdjęcie nr 0
R4289548 - zdjęcie nr 1
R4289548 - zdjęcie nr 2
R4289548 - zdjęcie nr 3
R4289548 - zdjęcie nr 4
R4289548 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

397,00 m²

Powierzchnia działki:

866,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025