Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 139,00 m², oferta nr R4189669

8 070 820 zł

58 063 zł/m²

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Elviria

Dom i rezydencja 139,00 m², oferta nr , R4189669, Elviria
R4189669 - zdjęcie nr 0
R4189669 - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

139,00 m²

Powierzchnia działki:

262,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026