Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 230,00 m², oferta nr R4710925

7 221 260 zł

31 397 zł/m²

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Elviria

Dom i rezydencja 230,00 m², oferta nr , R4710925, Elviria
R4710925 - zdjęcie nr 0
R4710925 - zdjęcie nr 1
R4710925 - zdjęcie nr 2
R4710925 - zdjęcie nr 3
R4710925 - zdjęcie nr 4
R4710925 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

230,00 m²

Rok Budowy:

2024