Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 103,70 m², oferta nr KIDO480

949 000 zł

9 151 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Falenty Nowe

Dom i rezydencja 103,70 m², oferta nr , KIDO480, Falenty Nowe
KIDO480 - zdjęcie nr 0
KIDO480 - zdjęcie nr 1
KIDO480 - zdjęcie nr 2
KIDO480 - zdjęcie nr 3
KIDO480 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 103.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

103,70 m²

Powierzchnia działki:

270,10 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2024

Data aktualizacji: 2024-08-30