Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 131,03 m², oferta nr SDLIME425

1 290 000 zł

9 845 zł /m²

Rata 6 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Siedlce, Gajowa

Dom i rezydencja 131,03 m², oferta nr , SDLIME425, Siedlce, Gajowa
SDLIME425 - zdjęcie nr 0
SDLIME425 - zdjęcie nr 1
SDLIME425 - zdjęcie nr 2
SDLIME425 - zdjęcie nr 3
SDLIME425 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 131.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

131,03 m²

Powierzchnia działki:

322,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2023