Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 201,10 m², oferta nr 41880

1 880 000 zł

9 349 zł /m²

Rata 8 796 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Makowice, Główna

Dom i rezydencja 201,10 m², oferta nr , 41880, Makowice, Główna
41880 - zdjęcie nr 0
41880 - zdjęcie nr 1
41880 - zdjęcie nr 2
41880 - zdjęcie nr 3
41880 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 201.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

201,10 m²

Powierzchnia działki:

1 553,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2019