Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 127,00 m², oferta nr SDGUHU896

1 240 000 zł

9 764 zł /m²

Rata 5 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Łódź, Górna, Gościniec

Dom i rezydencja 127,00 m², oferta nr , SDGUHU896, Łódź, Górna, Górna, Gościniec
SDGUHU896 - zdjęcie nr 0
SDGUHU896 - zdjęcie nr 1
SDGUHU896 - zdjęcie nr 2
SDGUHU896 - zdjęcie nr 3
SDGUHU896 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 127 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

127,00 m²

Powierzchnia działki:

763,00 m²

Rok Budowy:

2025