Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr SDCEFI143

1 217 000 zł

7 159 zł /m²

Rata 5 694 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Grabanów-Kolonia

Dom i rezydencja 170,00 m², oferta nr , SDCEFI143, Grabanów-Kolonia
SDCEFI143 - zdjęcie nr 0
SDCEFI143 - zdjęcie nr 1
SDCEFI143 - zdjęcie nr 2
SDCEFI143 - zdjęcie nr 3
SDCEFI143 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

2 783,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009