Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 120,40 m², oferta nr 7203/2089/ODS

1 199 000 zł

9 958 zł /m²

Rata 5 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty homfi

Rzeszów, Budziwój, Jana Pawła II

Dom i rezydencja 120,40 m², oferta nr , 7203/2089/ODS, Rzeszów, Budziwój, Jana Pawła II
7203/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7203/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7203/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7203/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7203/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 120.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,40 m²

Powierzchnia działki:

1 488,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009