Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy dom i rezydencja, 267,82 m², oferta nr 9A

2 300 000 zł

8 588 zł /m²

Rata 10 761 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jeziorki Residence

Warszawa, Ursynów, Jeziorki, ul. Jeziorki 49/51

Dom i rezydencja 267,82 m², oferta nr 9A, Jeziorki Residence, Warszawa, Ursynów, Jeziorki, ul. Jeziorki 49/51
Jeziorki Residence - zdjęcie nr 0
Jeziorki Residence - zdjęcie nr 1
Jeziorki Residence - zdjęcie nr 2
Jeziorki Residence - zdjęcie nr 3
Jeziorki Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu i rezydencji 267.82 m², 9A
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

267,82 m²

Powierzchnia działki:

324,17 m²

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,70 m²), taras (58,10 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027