Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr 5918/2089/ODS

1 350 000 zł

11 250 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty homfi

Olsztyn, Gutkowo, Kiemliczów

Dom i rezydencja 120,00 m², oferta nr , 5918/2089/ODS, Olsztyn, Gutkowo, Kiemliczów
5918/2089/ODS - zdjęcie nr 0
5918/2089/ODS - zdjęcie nr 1
5918/2089/ODS - zdjęcie nr 2
5918/2089/ODS - zdjęcie nr 3
5918/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Powierzchnia działki:

375,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2012