Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 99,70 m², oferta nr 399940235

850 000 zł

8 526 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty ABC DOM Biuro Nieruchomości

Kłaj

Dom i rezydencja 99,70 m², oferta nr , 399940235, Kłaj, Kłaj
399940235 - zdjęcie nr 0
399940235 - zdjęcie nr 1
399940235 - zdjęcie nr 2
399940235 - zdjęcie nr 3
399940235 - zdjęcie nr 4
399940235 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

99,70 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025