Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 150,10 m², oferta nr HS841856

1 189 000 zł

7 921 zł /m²

Rata 5 563 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Rumia, Janowo, Kolejowa

Dom i rezydencja 150,10 m², oferta nr , HS841856, Rumia, Janowo, Kolejowa
HS841856 - zdjęcie nr 0
HS841856 - zdjęcie nr 1
HS841856 - zdjęcie nr 2
HS841856 - zdjęcie nr 3
HS841856 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 150.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

150,10 m²

Powierzchnia działki:

350,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1994