Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 150,00 m², oferta nr SDTUBU649

969 000 zł

6 460 zł /m²

Rata 4 534 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Skrzeszew, Kościelna

Dom i rezydencja 150,00 m², oferta nr , SDTUBU649, Skrzeszew, Kościelna
SDTUBU649 - zdjęcie nr 0
SDTUBU649 - zdjęcie nr 1
SDTUBU649 - zdjęcie nr 2
SDTUBU649 - zdjęcie nr 3
SDTUBU649 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 150 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

150,00 m²

Powierzchnia działki:

730,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025