Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr SDBACA223

810 000 zł

6 750 zł /m²

Rata 3 790 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Krosno

Dom i rezydencja 120,00 m², oferta nr , SDBACA223, Krosno
SDBACA223 - zdjęcie nr 0
SDBACA223 - zdjęcie nr 1
SDBACA223 - zdjęcie nr 2
SDBACA223 - zdjęcie nr 3
SDBACA223 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Powierzchnia działki:

1 396,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2000