Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 806,00 m², oferta nr R5062264

33 557 620 zł

41 635 zł/m²

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Quinta

Dom i rezydencja 806,00 m², oferta nr , R5062264, La Quinta
R5062264 - zdjęcie nr 0
R5062264 - zdjęcie nr 1
R5062264 - zdjęcie nr 2
R5062264 - zdjęcie nr 3
R5062264 - zdjęcie nr 4
R5062264 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

806,00 m²

Powierzchnia działki:

3 082,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026