Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 340,00 m², oferta nr PRP-DS-72734

12 000 000 zł

35 294 zł /m²

Rata 56 145 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Lesznowola

Dom i rezydencja 340,00 m², oferta nr , PRP-DS-72734, Lesznowola
PRP-DS-72734 - zdjęcie nr 0
PRP-DS-72734 - zdjęcie nr 1
PRP-DS-72734 - zdjęcie nr 2
PRP-DS-72734 - zdjęcie nr 3
PRP-DS-72734 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 340 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

340,00 m²

Powierzchnia działki:

12 500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2002