Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 100,00 m², oferta nr SOJO860

650 000 zł

6 500 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Łódź, Górna

Dom i rezydencja 100,00 m², oferta nr , SOJO860, Łódź, Górna, Górna
SOJO860 - zdjęcie nr 0
SOJO860 - zdjęcie nr 1
SOJO860 - zdjęcie nr 2
SOJO860 - zdjęcie nr 3
SOJO860 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

100,00 m²

Powierzchnia działki:

1 186,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1947

Data aktualizacji: 2024-08-30