Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 331,50 m², oferta nr 6994/2145/ODS

2 599 000 zł

7 840 zł /m²

Rata 12 160 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Lider Haus

Łomianki

Dom i rezydencja 331,50 m², oferta nr , 6994/2145/ODS, Łomianki
6994/2145/ODS - zdjęcie nr 0
6994/2145/ODS - zdjęcie nr 1
6994/2145/ODS - zdjęcie nr 2
6994/2145/ODS - zdjęcie nr 3
6994/2145/ODS - zdjęcie nr 4
6994/2145/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

331,50 m²

Powierzchnia działki:

956,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2004