Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 144,00 m², oferta nr 323552

1 500 000 zł

10 417 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty WRE Nieruchomości

Pasikurowice, Malinowa

Dom i rezydencja 144,00 m², oferta nr , 323552, Pasikurowice, Malinowa
323552 - zdjęcie nr 0
323552 - zdjęcie nr 1
323552 - zdjęcie nr 2
323552 - zdjęcie nr 3
323552 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 144 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

144,00 m²

Powierzchnia działki:

2 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009