Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 148,00 m², oferta nr R4591402

1 975 227 zł

13 346 zł/m²

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Manilva

Dom i rezydencja 148,00 m², oferta nr , R4591402, Manilva
R4591402 - zdjęcie nr 0
R4591402 - zdjęcie nr 1
R4591402 - zdjęcie nr 2
R4591402 - zdjęcie nr 3
R4591402 - zdjęcie nr 4
R4591402 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

148,00 m²

Rok Budowy:

2026