Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr 22340/3470/ODS

2 150 000 zł

11 944 zł /m²

Rata 10 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja na sprzedaż 180 m², Michałowice

Michałowice

Dom i rezydencja 180,00 m², oferta nr , 22340/3470/ODS, Michałowice
22340/3470/ODS - zdjęcie nr 0
22340/3470/ODS - zdjęcie nr 1
22340/3470/ODS - zdjęcie nr 2
22340/3470/ODS - zdjęcie nr 3
22340/3470/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025