Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 415,00 m², oferta nr 22-DS-Dzj9ONuoY8

2 499 000 zł

6 022 zł /m²

Rata 11 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty SUNRISE Nieruchomości

Ustronie Morskie, Morska

Dom i rezydencja 415,00 m², oferta nr , 22-DS-Dzj9ONuoY8, Ustronie Morskie, Morska
22-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
22-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
22-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
22-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
22-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 415 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

20 pokoi

Powierzchnia:

415,00 m²

Powierzchnia działki:

20 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021