Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 933,00 m², oferta nr R4631407

59 893 980 zł

64 195 zł/m²

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, New Golden Mile

Dom i rezydencja 933,00 m², oferta nr , R4631407, New Golden Mile
R4631407 - zdjęcie nr 0
R4631407 - zdjęcie nr 1
R4631407 - zdjęcie nr 2
R4631407 - zdjęcie nr 3
R4631407 - zdjęcie nr 4
R4631407 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

933,00 m²

Powierzchnia działki:

3 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący