Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 126,88 m², oferta nr SDCIDI997

920 000 zł

7 251 zł /m²

Rata 4 304 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Kąty Wrocławskie, Niedźwiedzia

Dom i rezydencja 126,88 m², oferta nr , SDCIDI997, Kąty Wrocławskie, Niedźwiedzia
SDCIDI997 - zdjęcie nr 0
SDCIDI997 - zdjęcie nr 1
SDCIDI997 - zdjęcie nr 2
SDCIDI997 - zdjęcie nr 3
SDCIDI997 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 126.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

126,88 m²

Powierzchnia działki:

300,00 m²

Typ domu:

dom wielorodzinny

Rok Budowy:

2025