Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 127,00 m², oferta nr SDMESA447

870 000 zł

6 850 zł /m²

Rata 4 071 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Kąty Wrocławskie, Niedźwiedzia

Dom i rezydencja 127,00 m², oferta nr , SDMESA447, Kąty Wrocławskie, Niedźwiedzia
SDMESA447 - zdjęcie nr 0
SDMESA447 - zdjęcie nr 1
SDMESA447 - zdjęcie nr 2
SDMESA447 - zdjęcie nr 3
SDMESA447 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 127 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

127,00 m²

Powierzchnia działki:

150,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2025