Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 336,67 m², oferta nr BS5-DS-310290-26

2 050 000 zł

6 089 zł /m²

Rata 9 591 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Tarnów, Nowa

Dom i rezydencja 336,67 m², oferta nr , BS5-DS-310290-26, Tarnów, Nowa
BS5-DS-310290-26 - zdjęcie nr 0
BS5-DS-310290-26 - zdjęcie nr 1
BS5-DS-310290-26 - zdjęcie nr 2
BS5-DS-310290-26 - zdjęcie nr 3
BS5-DS-310290-26 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 336.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

336,67 m²

Powierzchnia działki:

2 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Wirtualny spacer:

zobacz »