Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr 6979/2089/ODS

1 669 000 zł

9 818 zł /m²

Rata 7 809 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty homfi

Kraków, Dębniki, Kostrze, os. Srebrne Uroczysko

Dom i rezydencja 170,00 m², oferta nr , 6979/2089/ODS, Kraków, Dębniki, Kostrze, os. Srebrne Uroczysko
6979/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6979/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6979/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6979/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6979/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

369,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2007