Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 151,39 m², oferta nr SDSEJE395

979 000 zł

6 467 zł /m²

Rata 4 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Osowiec

Dom i rezydencja 151,39 m², oferta nr , SDSEJE395, Osowiec
SDSEJE395 - zdjęcie nr 0
SDSEJE395 - zdjęcie nr 1
SDSEJE395 - zdjęcie nr 2
SDSEJE395 - zdjęcie nr 3
SDSEJE395 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 151.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

151,39 m²

Powierzchnia działki:

500,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025