Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr 41116

1 590 000 zł

8 833 zł /m²

Rata 7 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja na sprzedaż 180 m², Pana Twardowskiego, Poznań Grunwald (Grunwald)

Poznań, Grunwald, Pana Twardowskiego

Dom i rezydencja 180,00 m², oferta nr , 41116, Poznań, Grunwald, Grunwald, Pana Twardowskiego
41116 - zdjęcie nr 0
41116 - zdjęcie nr 1
41116 - zdjęcie nr 2
41116 - zdjęcie nr 3
41116 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

325,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1998