Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 99,79 m², oferta nr BESK-DS-15435

1 090 000 zł

10 923 zł /m²

Rata 5 100 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty BESTATE Nieruchomości

Pcim

Dom i rezydencja 99,79 m², oferta nr , BESK-DS-15435, Pcim
BESK-DS-15435 - zdjęcie nr 0
BESK-DS-15435 - zdjęcie nr 1
BESK-DS-15435 - zdjęcie nr 2
BESK-DS-15435 - zdjęcie nr 3
BESK-DS-15435 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 99.79 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

99,79 m²

Powierzchnia działki:

2 490,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2020