Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy dom i rezydencja, 106,90 m², oferta nr Villa 13

2 886 804 zł

27 005 zł/m²

Monitoring cen

Cypr, Peja

Dom i rezydencja 106,90 m², oferta nr Villa 13, Sea Caves Townhouse, Peja
Sea Caves Townhouse - zdjęcie nr 0
Sea Caves Townhouse - zdjęcie nr 1
Sea Caves Townhouse - zdjęcie nr 2
Sea Caves Townhouse - zdjęcie nr 3
Sea Caves Townhouse - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu i rezydencji 106.9 m², Villa 13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

106,90 m²

Powierzchnia działki:

110,00 m²

Typ domu:

dom

Liczba poziomów:

2

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

III kwartał 2027