Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 480,80 m², oferta nr SDTUPE943

5 338 000 zł

11 102 zł /m²

Rata 24 975 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Piaseczno

Dom i rezydencja 480,80 m², oferta nr , SDTUPE943, Piaseczno
SDTUPE943 - zdjęcie nr 0
SDTUPE943 - zdjęcie nr 1
SDTUPE943 - zdjęcie nr 2
SDTUPE943 - zdjęcie nr 3
SDTUPE943 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 480.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

9 pokoi

Powierzchnia:

480,80 m²

Powierzchnia działki:

5 338,00 m²

Rok Budowy:

2015