Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 220,00 m², oferta nr INVS-DS-181

1 950 000 zł

8 864 zł /m²

Rata 9 124 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Investing Nieruchomości

Piaseczno

Dom i rezydencja 220,00 m², oferta nr , INVS-DS-181, Piaseczno
INVS-DS-181 - zdjęcie nr 0
INVS-DS-181 - zdjęcie nr 1
INVS-DS-181 - zdjęcie nr 2
INVS-DS-181 - zdjęcie nr 3
INVS-DS-181 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 220 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

220,00 m²

Powierzchnia działki:

757,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2019