Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 150,00 m², oferta nr PAN302667

1 520 000 zł

10 133 zł /m²

Rata 7 112 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

Gdynia, Dąbrowa, Poziomkowa

Dom i rezydencja 150,00 m², oferta nr , PAN302667, Gdynia, Dąbrowa, Dąbrowa, Poziomkowa
PAN302667 - zdjęcie nr 0
PAN302667 - zdjęcie nr 1
PAN302667 - zdjęcie nr 2
PAN302667 - zdjęcie nr 3
PAN302667 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 150 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

150,00 m²

Powierzchnia działki:

419,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

1993