Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 134,30 m², oferta nr 6907/2089/ODS

1 379 000 zł

10 268 zł /m²

Rata 6 452 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty homfi

Boguchwała, Przytulna

Dom i rezydencja 134,30 m², oferta nr , 6907/2089/ODS, Boguchwała, Przytulna
6907/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6907/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6907/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6907/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6907/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 134.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

134,30 m²

Powierzchnia działki:

900,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2016