Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 303,24 m², oferta nr PAN464456

2 900 000 zł

9 563 zł /m²

Rata 13 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

Gdynia, Orłowo, Raciborska

Dom i rezydencja 303,24 m², oferta nr , PAN464456, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Raciborska
PAN464456 - zdjęcie nr 0
PAN464456 - zdjęcie nr 1
PAN464456 - zdjęcie nr 2
PAN464456 - zdjęcie nr 3
PAN464456 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 303.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

303,24 m²

Powierzchnia działki:

206,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2000