Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 161,00 m², oferta nr 6808/3098/ODS

1 750 000 zł

10 870 zł /m²

Rata 8 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Rozalin

Dom i rezydencja 161,00 m², oferta nr , 6808/3098/ODS, Rozalin
6808/3098/ODS - zdjęcie nr 0
6808/3098/ODS - zdjęcie nr 1
6808/3098/ODS - zdjęcie nr 2
6808/3098/ODS - zdjęcie nr 3
6808/3098/ODS - zdjęcie nr 4
6808/3098/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

161,00 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2018