Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr 37348

1 449 000 zł

8 050 zł /m²

Rata 6 780 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja na sprzedaż 180 m², Rumiankowa 14, Pogroszew-Kolonia

Pogroszew-Kolonia, Rumiankowa 14

Dom i rezydencja 180,00 m², oferta nr , 37348, Pogroszew-Kolonia, Rumiankowa 14
37348 - zdjęcie nr 0
37348 - zdjęcie nr 1
37348 - zdjęcie nr 2
37348 - zdjęcie nr 3
37348 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

501,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2021