Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 155,27 m², oferta nr BS2-DS-310039-21

1 055 000 zł

6 795 zł /m²

Rata 4 936 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Czernichów, Skowronki

Dom i rezydencja 155,27 m², oferta nr , BS2-DS-310039-21, Czernichów, Skowronki
BS2-DS-310039-21 - zdjęcie nr 0
BS2-DS-310039-21 - zdjęcie nr 1
BS2-DS-310039-21 - zdjęcie nr 2
BS2-DS-310039-21 - zdjęcie nr 3
BS2-DS-310039-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 155.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

155,27 m²

Powierzchnia działki:

722,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2011