Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 209,26 m², oferta nr VTS-DS-7125

1 399 000 zł

6 685 zł /m²

Rata 6 546 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Kostuchna, Sołtysia

Dom i rezydencja 209,26 m², oferta nr , VTS-DS-7125, Katowice, Kostuchna, Kostuchna, Sołtysia
VTS-DS-7125 - zdjęcie nr 0
VTS-DS-7125 - zdjęcie nr 1
VTS-DS-7125 - zdjęcie nr 2
VTS-DS-7125 - zdjęcie nr 3
VTS-DS-7125 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 209.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

209,26 m²

Rok Budowy:

1970

Wirtualny spacer:

zobacz »