Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 175,00 m², oferta nr 6844/2089/ODS

1 150 000 zł

6 571 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty homfi

Szewce, Sportowa

Dom i rezydencja 175,00 m², oferta nr , 6844/2089/ODS, Szewce, Sportowa
6844/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6844/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6844/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6844/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6844/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 175 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

175,00 m²

Powierzchnia działki:

1 600,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2011