Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 372,80 m², oferta nr SDBAFA785

7 500 000 zł

20 118 zł /m²

Rata 35 091 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Komorów, Stara Droga

Dom i rezydencja 372,80 m², oferta nr , SDBAFA785, Komorów, Stara Droga
SDBAFA785 - zdjęcie nr 0
SDBAFA785 - zdjęcie nr 1
SDBAFA785 - zdjęcie nr 2
SDBAFA785 - zdjęcie nr 3
SDBAFA785 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 372.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

372,80 m²

Powierzchnia działki:

8 061,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009