Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 800,00 m², oferta nr 4267/3098/ODS

12 600 000 zł

15 750 zł /m²

Rata 58 952 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Starowola

Dom i rezydencja 800,00 m², oferta nr , 4267/3098/ODS, Starowola
4267/3098/ODS - zdjęcie nr 0
4267/3098/ODS - zdjęcie nr 1
4267/3098/ODS - zdjęcie nr 2
4267/3098/ODS - zdjęcie nr 3
4267/3098/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

15 pokoi

Powierzchnia:

800,00 m²

Powierzchnia działki:

8 300,00 m²

Typ domu:

dworek

Rok Budowy:

2013