Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 164,00 m², oferta nr SDHUBO683

1 690 000 zł

10 305 zł /m²

Rata 7 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Święcice

Dom i rezydencja 164,00 m², oferta nr , SDHUBO683, Święcice
SDHUBO683 - zdjęcie nr 0
SDHUBO683 - zdjęcie nr 1
SDHUBO683 - zdjęcie nr 2
SDHUBO683 - zdjęcie nr 3
SDHUBO683 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 164 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

164,00 m²

Powierzchnia działki:

305,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2016