Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 208,60 m², oferta nr 6832/2089/ODS

1 699 000 zł

8 145 zł /m²

Rata 7 949 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty homfi

Trzebownisko

Dom i rezydencja 208,60 m², oferta nr , 6832/2089/ODS, Trzebownisko
6832/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6832/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6832/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6832/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6832/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 208.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

208,60 m²

Powierzchnia działki:

1 289,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2011