Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr SDDOVA237

2 170 000 zł

12 765 zł /m²

Rata 10 153 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Warszawa, Białołęka

Dom i rezydencja 170,00 m², oferta nr , SDDOVA237, Warszawa, Białołęka, Białołęka
SDDOVA237 - zdjęcie nr 0
SDDOVA237 - zdjęcie nr 1
SDDOVA237 - zdjęcie nr 2
SDDOVA237 - zdjęcie nr 3
SDDOVA237 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

400,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2022