Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 225,00 m², oferta nr 6877/2089/ODS

1 774 000 zł

7 884 zł /m²

Rata 8 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty homfi

Rokietnica, Witkowa

Dom i rezydencja 225,00 m², oferta nr , 6877/2089/ODS, Rokietnica, Witkowa
6877/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6877/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6877/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6877/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6877/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 225 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

225,00 m²

Powierzchnia działki:

1 062,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009